Crowley przedłuża umowę z Gminą Wrocław

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, przez kolejny rok będzie świadczył usługi dla Gminy Wrocław. W wyniku wygranego przetargu, Crowley będzie dostarczał łącza transmisji danych o przepustowości 2 Mb/s do dwóch kolejnych lokalizacji, znajdujących się na obszarze gminy. W ten sposób kontrakt został poszerzony o dwie siedziby.

Łącza transmisji danych znajdujące się w ofercie Crowley Data Poland są wykorzystywane do tworzenia infrastruktury przekazu informacji w obrębie dużych korporacji.

Umożliwiają połączenie wielu sieci komputerowych Klienta dedykowanymi łączami o indywidualnie dobranych parametrach. Prawidłowość działania usługi jest monitorowana przez całą dobę przez Centrum Zarządzania Siecią, co minimalizuje ryzyko wystąpienia ewentualnych problemów i zapewnia szybkie rozwiązywanie usterek.

'Zdecydowaliśmy się na wybór Crowley Data Poland ze względu na najkorzystniejszą ofertę, którą złożył operator. Nie ukrywam, że wpływ na naszą decyzję miała również dotychczasowa współpraca z firmą, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo istotnym elementem jest także wysoki standard usług świadczonych przez Crowley oraz gwarancja bezpieczeństwa, której udzieliła nam firma, jak i całodobowy monitoring transferu informacji. Zależy nam na tym, by przepływ danych był nie tylko szybki, ale przede wszystkim bezpieczny’ – komentuje Rafał Hanys, Dyrektor ds. Informatyki Gminy Wrocław.

'Zawsze staramy się dostarczać rozwiązania ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dla Urzędu Miejskiego we Wrocławiu dokonaliśmy wdrożenia usług transmisji danych łącząc w jedną sieć, cztery rozproszone placówki. Dzięki temu rozwiązaniu obieg informacji w Urzędzie będzie znacznie szybszy oraz w pełni bezpieczny, a jednocześnie obniżeniu ulegną koszty przesyłu danych’ – mówi Michał Badylak, Dyrektor Regionu Zachód w Crowley Data Poland.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top