Crowley w Urzędzie Zamówień Publicznych

Opublikowano: 4 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, wygrał przetarg ogłoszony przez Urząd Zamówień Publicznych na zestawienie łącza telekomunikacyjnego oraz usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu. Kontrakt został zawarty na okres 3 lat i wart jest prawie 58 000 PLN.
„Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw prywatnych jak i instytucji publicznych, dlatego zainteresowaliśmy się przetargiem rozpisanym przez Urząd Zamówień Publicznych. Zaoferowaliśmy najwyższą jakość usług za najkorzystniejszą cenę, co stanowiło o wygranej Crowley Data Poland. Realizacja instalacji ma nastąpić do 24 listopada a zostanie wdrożona w życie natychmiast po podpisaniu umowy” – powiedział Marcin Galwas, dyrektor sprzedaży w Crowley Data Poland.

Crowley Data Poland posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów na zlecenie instytucji publicznych. Między innymi dzięki usługom sieci Crowley (wykorzystującym Łącze Transmisji Danych z protokołem Frame Relay) połączonych zostało jedenaście oddziałów regionalnych TVP z Zakładem Głównym w Warszawie. Do grona klientów firmy należą takie instytucje publiczne jak: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Poczta Polska, Urząd Marszałkowski, Sąd Okręgowy w Gdańsku oraz Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

http://www.crowley.pl

Sylwester KozakCrowley w Urzędzie Zamówień Publicznych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.