Crowley – W@kacje z Interentem

Opublikowano: 6 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, po raz kolejny wesprze akcję „Wakacje z Internetem” organizowaną przez biuro poselskie Posła m. st. Warszawy Marka Borowskiego. Przez całe lato dzieci z warszawskich ośrodków wychowawczych będą uczyły się korzystania z zasobów Internetu.

Celem akcji jest poszerzanie edukacyjnych i kulturalnych horyzontów dzieci, umożliwianie im kontaktu z całym światem oraz rozwijanie umiejętności językowych. Organizatorzy mają też nadzieję, że zainteresowania i pasje, które narodzą się teraz, w przyszłości pomogą w wyborze zawodu i dalszej drogi życiowej.

„Nasza akcja trwa nieprzerwanie od lipca zeszłego roku. Jednak wakacje są szczególnym okresem, w którym dzieci mają więcej czasu i mogą pod okiem wychowawców, wykorzystać go na poznanie Internetu – źródła wiedzy i rozrywki, a w przyszłości nieodzownego narzędzia pracy. Jest to tym bardziej ważne, że dla wielu z tych dzieci będzie to jedyna możliwość kontaktu z Internetem” – wyjaśnia Jarosław Roszkowski dyrektor generalny Crowley Data Poland.

Crowley Data Poland zapewnia łącza internetowe do „kawiarenek” powstałych w warszawskich jednostkach wychowawczych, m.in. w czterech warszawskich ośrodkach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – na Mokotowie, Ursynowie, Woli i Ochocie, a także w głównej siedzibie Ogniska Wychowawczego Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”.

http://www.crowley.pl

Sylwester KozakCrowley – W@kacje z Interentem

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.