Crowley – W@kacje z Interentem

Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, po raz kolejny wesprze akcję „Wakacje z Internetem” organizowaną przez biuro poselskie Posła m. st. Warszawy Marka Borowskiego. Przez całe lato dzieci z warszawskich ośrodków wychowawczych będą uczyły się korzystania z zasobów Internetu.

Celem akcji jest poszerzanie edukacyjnych i kulturalnych horyzontów dzieci, umożliwianie im kontaktu z całym światem oraz rozwijanie umiejętności językowych. Organizatorzy mają też nadzieję, że zainteresowania i pasje, które narodzą się teraz, w przyszłości pomogą w wyborze zawodu i dalszej drogi życiowej.

„Nasza akcja trwa nieprzerwanie od lipca zeszłego roku. Jednak wakacje są szczególnym okresem, w którym dzieci mają więcej czasu i mogą pod okiem wychowawców, wykorzystać go na poznanie Internetu – źródła wiedzy i rozrywki, a w przyszłości nieodzownego narzędzia pracy. Jest to tym bardziej ważne, że dla wielu z tych dzieci będzie to jedyna możliwość kontaktu z Internetem” – wyjaśnia Jarosław Roszkowski dyrektor generalny Crowley Data Poland.

Crowley Data Poland zapewnia łącza internetowe do „kawiarenek” powstałych w warszawskich jednostkach wychowawczych, m.in. w czterech warszawskich ośrodkach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci – na Mokotowie, Ursynowie, Woli i Ochocie, a także w głównej siedzibie Ogniska Wychowawczego Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”.

http://www.crowley.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top