Crowley: W@kacje z Internetem

Opublikowano: 9 lipca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Marszałek Sejmu RP Marek Borowski i George Crowley dokonali dzisiaj uroczystej inauguracji akcji „W@kacje z Internetem”. Crowley Data Poland, operator telekomunikacyjny, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, przez całe wakacje będzie wspierał akcję, dzięki której dzieci z warszawskich ośrodków wychowawczych będą uczyły się korzystania z zasobów Internetu. Podczas inauguracji Marszałek Marek Borowski dokonał uroczystego „przekazania myszy”, odbył także wraz z dziećmi wirtualny spacer po Sejmie.

Organizowana przez biuro poselskie Marszałka Sejmu RP Marka Borowskiego akcja „W@kacje z Internetem”, jest adresowana do wychowanków warszawskich ośrodków wychowawczych, odpowiedzialnych za organizację zajęć pozaszkolnych oraz wypoczynku wakacyjnego dzieci. Crowley Data Poland zapewnia łącza internetowe do „kawiarenek” powstałych w warszawskich jednostkach wychowawczych, min. w czterech ośrodkach Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz głównej siedzibie Ogniska Wychowawczego Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”.

„Mam nadzieję, że w ciągu tego lata kilkaset dzieci będzie mogło skorzystać z kawiarenek internetowych w ośrodkach wychowawczych. Bardzo się z tego cieszę, bo widzę, że dzieci są już gotowe na to, by używać Internetu. Komputer jest tylko narzędziem, ale technologie informacyjne są niezbędne w życiu. Dzieci bardzo zręcznie poruszają się w „nowym świecie”, muszą mieć tylko szansę. Zachęcam wszystkie dzieci, aby pisały do mnie listy elektroniczne i wierzę, że spędzą lato bardzo sympatycznie.” – powiedział podczas uroczystości Marszałek Sejmu RP Marek Borowski.

„Rozwijanie umiejętności i zainteresowań dzieci to ważne zadanie dla nas wszystkich. Dlatego bardzo cieszę się, że możemy wspomóc akcję W@kacje z Internetem tu w Polsce. Jestem przekonany, że dzięki bezpłatnym kawiarenkom internetowym polskie dzieci nie tylko poszerzą swoje horyzonty w zakresie edukacji i kultury, ale także nawiążą znajomości na całym świecie, rozwiną umiejętności językowe, a być może ich zainteresowania i pasje będą miały wpływ na wybór zawodu i dalszej drogi życiowej.” – powiedział podczas uroczystości George Crowley.

http://www.crowley.pl

Sylwester KozakCrowley: W@kacje z Internetem

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.