CTM rozszerza działalność

Centrum TeleMarketingowe CTM wchodzące w skład grupy SR. Teleperformance rozszerza swoją działalność na rynku polskim i niemieckim otwierając nowy oddział contact center we Wrocławiu.

O uruchomieniu drugiego oddziału contact center przez firmę CTM zadecydowało kilka czynników. Pierwsze dwa to chęć świadczenia usług na rynku niemieckim i rozszerzenia działalności poza centralną Polską, a kolejny to alternatywa dla dotychczasowych klientów, których projekty z różnych względów nie mogą być realizowane w Warszawie.

Z chwilą przystąpienia do Unii Europejskiej staliśmy się poważnym partnerem dla firm niemieckich, coraz częściej dostajemy zapytania i zlecenia projektów – mówi Maciej Wielkopolan, CEO CTM. Wrocław zlokalizowany blisko zachodniej granicy Polski jest dużym atutem w kontaktach, łatwiej znaleźć ludzi posługujących się językiem niemieckim ale także, jest to strategiczna lokalizacja dla projektów polskich, w ten sposób możemy obsługiwać inne regiony. Rozwój rynku i zapotrzebowanie na usługi telemarketingowe jest bardzo duże, wymaga to znacznie większego zaangażowania firm usługowych typu call / contact center niż jest to obecnie, zatem ryzyko naszej inwestycji jest minimalne – dodaje.

W systemie dwu zmianowym powstanie 300 stanowisk pracy, zarządzanie tak dużym potencjałem ludzi wymaga dobrej organizacji pracy oraz stałego monitoringu, dlatego struktura oddziału odpowiada standardom wypracowanym przez warszawskie contact center – mówi Maciej Wielkopolan.

Odział świadczy wszelkie usługi contact center, z ukierunkowaniem na telemarketing wychodzący (outbound). Został już zrealizowany pierwszy projekt dla banku BZ WBK, a w chwili obecnej prowadzone są przygotowania do obsługi dużego klienta z Niemiec.

http://www.ctm.com.pl/

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry