cyberstudio dla CDN OPT!MA

Opublikowano: 13 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Krakowska spółka COMARCH – CDN S.A. , twórca oprogramowania ERP wprowadza na rynek nową wersję systemu CDN OPT!MA. Jego nowe oblicze powstało przy współpracy studia graficznego katowickiej agencji interaktywnej cyberstudio.

Interfejs został całkowicie zmieniony, gdyż zamierzeniem projektantów było odejście od tradycyjnych technicznych przycisków. W wyniku prac powstał zestaw całkowicie nowych, przyjaznych i plastycznych ikon. Podstawowym założeniem przedsięwzięcia było podniesienie ergonomii systemów, dlatego przedmiotem szczególnej troski był dobór właściwej, intuicyjnej symboliki. Zmiany graficzne towarzyszą funkcjonalnej modyfikacji systemu, które rozszerzono o nowe funkcje dostosowujące oprogramowanie do zmian prawnych i rynkowych.

cyberstudio zostało wybrane na wykonawcę elementów nowego layotu w wyniku konkursu, do którego zaproszonych zostało kilku oferentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Powierzenie przygotowania detali graficznych firmie, która od 10 lat specjalizuje się w produkcjach graficznych na potrzeby projektów informatycznych, a w szczególności internetowych świadczy o tym, że krakowska spółka dba o swoje produkty nie tylko w aspektach funkcjonalnych, ale także estetycznych. Umowa pomiędzy firmami ma charakter długookresowy i przewiduje dalszą modyfikację i rozwój szaty graficznej programów.

http://www.cyberstudio.pl
http://www.cdn.com.pl

Sylwester Kozakcyberstudio dla CDN OPT!MA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.