Czas na Maly Biznes

W połowie marca wystartował vortal MalyBiznes.pl informujący jak założyć i prowadzić niewielką firmę. Odbiorcą zawartości informacyjnej vortalu mają być przede wszystkim właściciele jednoosobowych firm oraz ci, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem działalności gospodarczej.

MalyBiznes.pl ma być prostym, przewodnikiem dla małej firmy. Ma ułatwić pierwsze kroki w księgowości, ostrzec przed pułapkami czyhającymi w formularzach podatkowych i ZUS-owskich. MalyBiznes.pl ma ułatwić podjęcie decyzji o przejściu ‘na swoje’.

Dział ‘Zakładamy firmę’ pozwala czytelnikom na zapoznanie się z drogą, którą trzeba przejść w urzędach, wskazując przy okazji kilka ważnych decyzji biznesowych, które trzeba podjąć już na początku.

Do współpracy przy tworzeniu vortalu MalyBiznes.pl zaproszono ludzi, którzy problemy te mają już za sobą. Uczyli się ich rozwiązywania w praktyce, na własnych pieniądzach, własnych rodzinach i własnych pracownikach.

Vortal MalyBiznes.pl został zoptymalizowany pod kątem przeglądarki Opera. Producentem wykonawczym vortalu MalyBiznes.pl jest firma Termit Internet.

http://MalyBiznes.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry