Czas na Wnętrze – nowy magazyn wnętrzarski na rynku

Rynek wydawnictw wnętrzarskich powiększy się o nową pozycję. „Czas na Wnętrze„, bo taki tytuł nosi nowy magazyn, ma unikalną wśród konkurencji formułę – integralną częścią każdego wydania będzie płyta CD, zawierająca poszerzone treści numeru papierowego. Zdjęcia i reportaże w gazecie, a filmy, panoramiczne spacery po wnętrzach i dodatki na płycie.

Czas na Wnętrze” to nowy tytuł wśród kolorowych magazynów poświęconych aranżacji i wykończeniu wnętrz. Jednocześnie jest to pierwsza w tym segmencie wydawniczym pozycja, w której zastosowano formułę uzupełniania treści papierowej o materiały na płycie CD. Reportaże i przykłady wnętrz z gazety będą poszerzone o dodatkowe zdjęcia, filmy oraz panoramiczne prezentacje zawarte na płycie.

Nowy magazyn chce nie tylko inspirować i dostarczać pomysły, ale także pomagać w ich realizacji. Stąd motto pisma, które brzmi „od inspiracji do realizacji”. Co to oznacza w praktyce? Do każdego reportażu zdjęciowego przedstawiającego wnętrze dobierane są oferty przedmiotów identycznych lub bardzo podobnych do tych, które widoczne są na zdjęciach. Czytelnik otrzymuje informacje gdzie i za ile może taki przedmiot kupić.

Półki kiosków i salonów prasowych uginają się od pism wnętrzarskich, zarówno polskich jak i zagranicznych. Konkurencja w tym segmencie jest olbrzymia, ale wierzę, że nasza unikalna formuła i charakter pozwolą odnieść nam sukces. Interesujące wnętrze i piękne meble? Mają to wszystkie gazety. Ale możliwość obejrzenia dodatkowych zdjęć, a nawet filmów, czy wręcz odbycie wirtualnego spaceru po prezentowanym wnętrzu? Tego nie ma nikt inny. – mówi Marta Siesicka, redaktor prowadząca.

Czas na wnętrze” celuje w segment premium i skierowany jest do osób urządzających swoje domowe wnętrza z pasją, zaangażowaniem i stylistycznym zacięciem. Jest to propozycja dla osób szukających inspiracji i pomysłów odbiegających od typowych aranżacji, choć nie oznacza to, że proponowane rozwiązania będą drogie i pełne przepychu.

Pierwszy, styczniowy numer miesięcznika pojawi się w kioskach 18 grudnia i będzie dostępny we wszystkich sieciach kolportażu. Koszt magazynu (ok. 130 stron plus płyta CD) to 9,90 zł, a nakład zaplanowano na 40 tys. egzemplarzy. Wydawcą tytułu jest spółka AVT–Korporacja, wydawca między innymi takich pozycji jak Budujemy Dom, Wnętrza, ABC Budowania, wielu tytułów muzycznych i elektronicznych oraz ukazującego się w 24 krajach magazynu o nowych technologiach T3.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top