Czaty eksperckie Tripcafe.pl – interaktywna pomoc w planowaniu podróży

W tegorocznym sezonie wakacyjnym nowy serwis społecznościowy dla podróżników Tripcafe.pl udostępnia wszystkim internautom specjalny czat ekspercki. Jego celem jest staranne przygotowanie Polaków do zorganizowania udanych wakacji.
Pierwsze spotkanie internautów na czacie dotyczyć będzie wakacji w Egipcie i wszystkich spraw związanych z pobytem w tym kraju. Rozpoczęcie przewidziano na dzień 19 czerwca br. w godzinach 12.00-14.00. Spotkanie poprowadzi nasz ekspert- Pan Ayman Kassem, rodowity Egipcjanin, urodzony w Kairze zgłębiający polską kulturę i język. Przez wiele lat współpracował jako lokalny przewodnik z polskimi biurami podróży.

Czat prowadzony będzie na stronie www.tripcafe.pl i uczestniczyć może każdy zainteresowany wyjazdem do Egiptu. Wśród poruszanych tematów będą m.in. sprawy z zakresu: przygotowania się do wyjazdu, bezpieczeństwa, samego pobytu, zwiedzania Egiptu, poznawania kultury kraju Faraonów, popularnych sportów czy organizacji wakacji z dzieckiem. Dodatkowo ekspert odpowie na indywidualne pytania zadawane przez użytkowników portalu.

– Zależy nam na dobrej komunikacji z użytkownikami Tripcafe.pl dlatego proponujemy na stałe wprowadzić spotkania na czacie. Kolejne – z udziałem wykwalifikowanego lekarza dermatologa- poświęcone będzie ochronie i pielęgnacji skóry szczególnie podczas wakacji. Naszym zamierzeniem będzie przygotowywać popularne tematy z udziałem wykwalifikowanych ekspertów z wielu dziedzin – mówi Michał Wolski koordynator projektu TripCafe.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry