Czy jest sposób aby połączyć Prezydenta i Premiera RP?

Przedstawiciele Gadu-Gadu w dniu dzisiejszym wysłali do Kancelarii Prezydenta RP i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oficjalne pisma z propozycją nadania specjalnych numerów GG dla obu instytucji.
„Wiemy, jak istotną rolę w działaniach Kancelarii odgrywa aspekt komunikowania się, dlatego nasza propozycja ma na celu wprowadzenie dodatkowej, tak popularnej obecnie formy komunikacji, jaką jest Gadu-Gadu” – czytamy w piśmie.

Gadu-Gadu przygotowało w tym celu dla obu Kancelarii specjalne, niskie i unikatowe 3-cyfrowe numery Gadu-Gadu do komunikacji zarówno pomiędzy Prezydentem, jak i Premierem, a także z wyborcami. Wybór konkretnego numeru GG z podanego zakresu Gadu-Gadu pozostawiło do decyzji Prezydenta i Premiera.
Czy jest sposób aby połączyć Prezydenta i Premiera RP? 1Czy jest sposób aby połączyć Prezydenta i Premiera RP? 2

Gadu-Gadu ma nadzieję, że dzisiejsza propozycja spotka się z zainteresowaniem Władz Polski i udrożni komunikację pomiędzy dwiema instytucjami. W załączniku przesyłamy skan pism skierowanych do poszczególnych Kancelarii.

Warto przypomnieć, że ze specjalnych numerów GG korzysta wiele znanych osób świata mediów i polityki, w tym były Prezydent RP Lech Wałęsa (GG 1980).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry