Czy korporacyjne działy IT staną się wkrótce zbędne? Cloud Computing – Nowy Model Biznesowy

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w seminarium – 10 bezpłatnych zaproszeń

Termin: 29 lipca 2009 roku, Warszawa

Cloud Computing jest nową a zarazem kuszącą propozycja dla firm, których zapotrzebowanie na moc obliczeniową i przestrzeń dyskową przerasta jej możliwości. Zakup pakietu Cloud Computing wiąże się z wyborem zestawu usług. Przed podjęciem takiej decyzji eksperci IT powinni sprawdzić, jakie zasoby mają, jakie kupują i jak uruchomianie, we wspólnej architekturze publicznego serwera, nowej generacji wpłynie na wszelkie aplikacje korporacyjne i procesy biznesowe. Cloud Computing jest nową formą realizacji usługi informatycznej pozwalającą na rozdzielenie jej organizacyjne od platformy obliczeniowej. Zwalnia ona klienta z obowiązku zakupu i utrzymania całej infrastruktury informatycznej. Jest krokiem w kierunku utworzenia dynamicznego środowiska IT, zmniejszenia kosztów inwestycji i utrzymania infrastruktury IT przy jednoczesnym wzroście wydajności.

Organizowane przez Centrum Promocji Informatyki seminarium Cloud Computing – Nowy Model Biznesowy będzie doskonałym miejscem do zapoznania słuchaczy z możliwościami zagrożeniami jakie daje Cloud Computing, będzie to okazja do zapoznania słuchaczy z dostępnymi rozwiązaniami.

Seminarium adresowane jest do kierowników działów IT, a także administratorów i specjalistów odpowiedzialnych za dobór narzędzi i rozwiązań dla środowisk informatycznych firm lub instytucji.

Program:
www.cpi.com.pl/imprezy/2009/cc/index.php

Formularz bezpłatnego udziału:
www.cpi.com.pl/imprezy/2009/cc/free/index.php

Bezpłatny udział nie dotyczy osób z firm oferujących rozwiązania w zakresie Cloud Computing

Biuro Organizacyjne:
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o., 04-041 Warszawa, ul. Międzyborska 50 Tel. (022) 870 69 10 (78), fax (022) 870 69 95, e-mail: [email protected]

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top