Czy Społeczeństwo Informacyjne pobudzi inicjatywy lokalne

Opublikowano: 24 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Na pytania związane z rozwojem społeczeństwa informacyjnego postarają się udzielić odpowiedzi uczestnicy IX Konferencji z cyklu: „Czy Społeczeństwo Informacyjne pobudzi inicjatywy lokalne”.
Poruszane zagadnienia powinny się przyczynić do przygotowania administracji samorządowej, podniesienia kwalifikacji w przededniu wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Jednym z obszarów związanych z Zarządzaniem Wiedzą jest utrzymywanie i rozwijanie kompetencji pracowników. W tym celu może zostać wykorzystane nauczanie wspomagane komputerowo (e-learning). Przedstawiciel WiedzaNet, Jakub Chmielarz, zaprezentuje uczestnikom konferencji sposób jak wykorzystać kursy elektroniczne Thomson NETg do wprowadzenia pracowników administracji samorządowej w sferę nauczania przez internet oraz wyjaśni jak można odpowiednio zaprojektować system podnoszenia kwalifikacji pracowników w nowoczesnych urzędach i przedsiębiorstwach. WiedzaNet będzie również obecna podczas dyskusji panelowej.

IX Konferencja z cyklu: „Czy Społeczeństwo Informacyjne pobudzi inicjatywy lokalne”” odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie (sala Warszawska) dnia 25 kwietnia 2003 r. Początek o godzinie 9:30.

http://www.Warszawa.org.pl

Sylwester KozakCzy Społeczeństwo Informacyjne pobudzi inicjatywy lokalne

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.