Czytaj newsy i wygraj wakacje w raju

Choć dopiero kwiecień wielu z nas już teraz wybiera miejsca letniego wypoczynku. Jak co roku najbardziej pożądane są oczywiście egzotyczne destynacje. Zamiast przeglądać setki katalogów i kalkulować koszty wyjazdu możesz wziąć udział w konkursie „Rajskie wakacje na Bali” organizowanym przez Cafe News.

Portal osobisty cafenews.pl  razem z e-biznes.pl zaprasza do konkursu „Rajskie wakacje na Bali” (więcej na konkurs.cafenews.pl). Do wygrania wyjazd na wyspę Bali dla dwóch osób oraz wiele atrakcyjnych nagród: codziennie mp4, aparaty fotograficzne, odtwarzacze DVD, koszulki. Od 1 kwietnia punkty liczone są x10, dlatego nowi uczestnicy mają dużą szansę wygrania…

Bali nazywana „wyspą bogów i demonów” to egzotyka w najlepszym wydaniu. Znaleźć tam można porośnięte bujną i piękną roślinnością tereny oraz wulkaniczne pasma górskie malowniczo wkomponowujące się w tętniący życiem krajobraz. Oryginalny folklor, architektura, taniec to jedne z wielu wizytówek Bali i jego mieszkańców, którzy słyną
z niezwykłej serdeczności dla turystów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje się jak w przysłowiowym niebie. Bali to raj na ziemi, w którym każdy zarówno amator wędrówek w nieznane tereny dżungli jak i typowy wczasowicz wylegujący się na plaży znajdzie coś dla siebie.

Partnerami Medialnymi portalu osobistego cafenews.pl są: stopklatka.pl, papilot.pl, e-biznes.pl, jobs.pl, newsline.pl, korba.pl, businessman.pl, nuta.pl, brief.pl, nf.pl.

konkurs.cafenews.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top