Darmowe konta hostingowe dla blogerów i freelancerów w 2BE.pl

Opublikowano: 29 maja 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

2BE.pl wprowadza w swojej ofercie nową usługę – darmowe konto hostingowe. Oferta skierowana jest przede wszystkim dla blogerów i freelancerów.

W ramach pakietu możemy utworzyć dwa konta e-mailowe oraz utrzymać prostą stronę internetową. Jedynym warunkiem jest utrzymanie przynajmniej jednej domeny na serwerach 2BE.pl

2be.pl logoWprowadzenie oferty poprzedziła analiza ruchu na naszych serwerach. Okazało się, że klienci często wykorzystują tylko niewielką część zasobów hostingu. Spotykamy się również z pytaniami od webmasterów, którzy szukają miejsca dla prostych stron, wykonywanych na zamówienie. Te dwie grupy klientów szczególnie mieliśmy na uwadze projektując konto Free – powiedziała Katarzyna Gruszecka-Kara, marketing manager Grupy Adweb.

Sylwester KozakDarmowe konta hostingowe dla blogerów i freelancerów w 2BE.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.