Darmowe rozmowy dla użytkowników Wygadaj.pl

Na początku czerwca Axel Springer Polska uruchomił serwis internetowy Wygadaj.pl. Jego użytkownicy mogą prowadzić darmowe rozmowy telefoniczne w zamian za oglądanie reklam online.

Formuła serwisu Wygadaj.pl jest nieskomplikowana, a zasady korzystania z darmowych połączeń bardzo czytelne. Użytkownik wpisuje na stronie dwa numery telefonów – swój i osoby, z którą chce się połączyć. System natychmiast oddzwania do użytkownika i łączy go z drugim z wpisanych wcześniej numerów. Prowadzona rozmowa jest całkowicie darmowa, a jedynym warunkiem jej trwania jest kliknięcie co 30 sekund na pojawiający się na ekranie zegar. W czasie rozmowy serwis wyświetla film reklamowy lub statyczną reklamę firmy będącej sponsorem połączenia.

Niezarejestrowani użytkownicy mogą rozmawiać za darmo przez minutę z numerami stacjonarnymi w Polsce. Dla osób zalogowanych dostępne są rozmowy bez czasowego limitu, także na telefony komórkowe i numery stacjonarne w wybranych krajach. Zarejestrowani użytkownicy mogą ponadto korzystać z dodatkowych opcji serwisu, takich jak książka telefoniczna i rejestr połączeń.

Wygadaj.pl tworzy w internecie platformę bazującą na relacji użytkownik-reklamodawca. Dzięki temu, że użytkownik co 30 sekund potwierdza swoją aktywności na stronie, reklamodawcy zyskują pewność faktycznego dotarcia do odbiorcy. Użytkownik z kolei ma świadomość, że to reklamodawca jest sponsorem jego darmowego połączenia, a wyświetlana reklama oznacza konkretną korzyść w postaci bezpłatnej rozmowy.

Serwis Wygadaj.pl został przygotowany przez zespół serwisu Fakt.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top