Darmowe rozmowy w Gadu-Gadu NAGŁOS

Opublikowano: 13 października 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Gadu-Gadu NAGŁOS tego dnia w godzinach od 13 do 14 oferuje użytkownikom dodatkową godzinę darmowych rozmów.
Tylko w piątek 13 października, na przekór losowi, Gadu-Gadu sprawi, że ten dzień stanie się wyjątkowo udany – nie zważając na przesądne cyfry i daty, w usłudze darmowych rozmów telefonicznych „Happy Hours” w Gadu-Gadu NAGŁOS użytkownicy będą mogli za darmo rozmawiać przez kolejną godzinę – od 13 do 14. To doskonały czas na zrobienie sobie przerwy i podzielenia się z innymi  wszystkim tym, co w tym dniu wyjątkowe – zupełnie za darmo przez Gadu-Gadu NAGŁOS.

Aby skorzystać z „Happy Hours” w Gadu-Gadu NAGŁOS, należy posiadać swój numer Gadu-Gadu od co najmniej miesiąca oraz mieć doładowane konto w NAGŁOSIE. Happy Hours nie dotyczy kont Gadu-Gadu NAGŁOS doładowanych bezpłatnie w ramach innych promocji.

Niezależnie od promocji „Piątek 13-tego”, nadal oferowane są pozostałe godziny bezpłatnych rozmów – codziennie w godz. 10-11 i 18-20 można rozmawiać za darmo dzwoniąc na numery telefonów stacjonarnych w całym kraju! Bez limitu ilości rozmów – można nawiązywać jedno połączenie po drugim!

http://naglos.pl/naglos-promocje.php

Sylwester KozakDarmowe rozmowy w Gadu-Gadu NAGŁOS

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.