Darmowe wyceny dachów

Specjalistyczny serwis o dachachwww.dachy.org, wprowadza nową usługę dla swoich użytkowników. Jest nią możliwość zamówienia dokładnej i bezpłatnej wyceny dachu na podstawie dostarczonego projektu dachu.

Aby otrzymać fachową wycenę należy wysłać na adres wycena@dachy.org dokładne projekty dachu wraz z Państwa preferencjami dotyczącymi rodzaju pokrycia. Nasz ekspert serwisu dachy.org, na codzień wykonuje kosztorysy dachów i odwiedza budowy gdzie praktycznie stara się doradzić klientowi najlepsze rozwiązanie. W swoich wycenach stara się uwzględnić wszystkie materiały potrzebne do pokrycia dachów, wskazuje również właściwe rozwiązania lub podpowiada co może być lepsze.

Od kilku miesięcy na serwisie dachy.org funkcjonuje dział ‘Zapytaj eksperta’. Na forum serwisu www.dachy.org ‘dyżuruje’ specjalista z doświadczeniem z branży dekarskiej i planowania inwestycji, który odpowiada na wszelkie, dotyczące dachów, pytania internautów. Wystarczy zarejestrować się na forum. Raz w tygodniu publikowany jest nowy artykuł z cyklu ‘Ekspert Radzi’ – w prostych słowach tłumaczący tajniki budowy dachów. Tematy artykułów mogą sugerować sami użytkownicy. Pytania do eksperta można kierować również na adres ekspert@dachy.org.

http://www.dachy.org

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry