Darmowy e-book w SerwisKariery.pl

Opublikowano: 12 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wortal serwiskariery.pl poświęcony kreowaniu i budowaniu kariery zawodowej przygotował kolejny, bezpłatny e-book pt. „Potrafię korzystać z internetu na studiach”.

„To pierwszy z serii tematycznych e-booków „Potrafię korzystać z internetu…” przez nas przygotowany” – wyjaśnia Michał Wojciechowski, konsultant SerwisuKariery.pl. „Kolejne dotyczyć będą m.in. możliwości, jakie stwarza internet m.in. w prowadzeniu własnego biznesu czy poszukiwaniu pracy – dodaje.

„Czytelnik e-booka otrzyma praktyczne informacje, które z powodzeniem może wykorzystać w trakcie studiów. Dowie się z niego jak przekonać wykładowcę do przesyłania prac zaliczeniowych pocztą elektroniczną, co znacząco wpływa na grubość studenckiego portfela, jak zbierać materiały do prac, jak korzystać z księgarni internetowych itp.” – mówi Łukasz Łata, twórca wortalu.

http://www.serwiskariery.pl

Sylwester KozakDarmowy e-book w SerwisKariery.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.