Darmowy E-learning dla Partnerów Aragon.pl

Opublikowano: 1 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Księgarnia internetowa Aragon.pl przygotowała dla swoich Partnerów szkolenie z zakresu promocji internetowej. Podczas szkolenia Partnerzy (uczestnicy Programu Partnerskiego Aragon.pl) mają okazję poszerzyć swoje wiadomości z zakresu promocji, co powinno zwiększyć skuteczność sprzedaży produktów Aragon.pl na stronach Partnerów.

Szkolenie, które zostało oparte na technologii e-learning, ma na celu przekazanie wszystkim Partnerom księgarni podstawowych informacji z zakresu internetowego marketingu i promocji.

„”Chcemy złamać stereotyp o tym, że firmy oferujące Programy Partnerskie oszukują swoich Partnerów. Trzeba ustalić pewne fakty. Podstawową polityką każdej firmy jest dążenie do osiągania coraz większych dochodów. Jeżeli my pomożemy w sprzedaży naszym partnerom, to wypłacimy co prawda większe prowizje, jednak nasze dochody również wzrosną.” Kamil Cebulski, konsultant w Biurze Obsługi Klienta.

http://www.aragon.pl

Sylwester KozakDarmowy E-learning dla Partnerów Aragon.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.