DCS Computer Consultants Group partnerem Radware

Opublikowano: 14 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

DCS Computer Consultants Group, specjalizująca się m.in. w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań zabezpieczających infrastrukturę informatyczną, została autoryzowanym partnerem firmy Radware w Polsce.

Izraelska firma Radware (NASDAQ: RDWR) wchodzi w skład grupy RAD i jest liderem rynku rozwiązań inteligentnego przełączania aplikacji i zaawansowanego zarządzania ruchem sieciowym.

„Korporacje i operatorzy telekomunikacyjni opierają swój model biznesowy na założeniu, że oferowane przez nich usługi i aplikacje będą dostępne nieprzerwanie i że ich wydajność pozwoli na obsługę klientów na satysfakcjonującym poziomie. Równolegle krytyczne usługi i aplikacje muszą oferować wysoki poziom bezpieczeństwa. Rozwiązania inteligentnego przełączania aplikacji firmy Radware adresują wszystkie te potrzeby i doskonale uzupełniają pod tym względem ofertę DCS Computer Consultants Group” – powiedział Jacek Diehl, dyrektor zarządzający DCS Computer Consultants Group.

Opracowana przez Radware technologia Intelligent Application Switching umożliwia stałą inspekcję ruchu sieciowego na wszystkich możliwych poziomach – nie tylko w trzeciej warstwie sieciowego modelu OSI, ale również w oparciu o informacje przenoszone w warstwach 4-7. Pozwala to w zaawansowany sposób nadzorować jakość i bezpieczeństwo transmisji sieciowych.

Rozwiązania Radware stanowią pomost pomiędzy aplikacjami pracującymi na serwerach a infrastrukturą sieci komputerowych. Dzięki
nim sieć jest w stanie zrozumieć wymagania aplikacji i – co ważniejsze – dostosować do nich swój sposób pracy.

Produkty Radware oparte na technologii Intelligent Application Switching umożliwiają realizację usług równoważenia obciążenia, zaawansowanego zarządzania pasmem sieciowym dostępnym dla poszczególnych aplikacji, prioretyzacji transmisji, optymalizacji sposobów udostępniania treści internetowych i inspekcji przesyłanych pakietów pod kątem bezpieczeństwa. Wyjątkową cechą urządzeń Radware jest możliwość weryfikowania zawartości transmisji szyfrowanych.
Zadania te realizowane są bez degradacji wydajności transmisji sieciowych. Wszystkie urządzenia Radware dostarczane są w obudowie o wysokości 1U i wyposażone są w dedykowany układ ASIC o dużej wydajności odpowiadający za przełączanie pakietów. Wewnętrzna magistrala urządzeń oferuje przepustowość 19,2 Gb/s, dzięki czemu urządzenia mogą efektywnie obsługiwać do 7 portów Gigabit Ethernet i 16 portów Fast Ethernet.

http://www.dcs.pl

Sylwester KozakDCS Computer Consultants Group partnerem Radware

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.