DCS dla Fiata

DCS Computer Consultants Group, specjalizująca się m.in. w tworzeniu zaawansowanych aplikacji wykorzystujących platformy Microsoft, wygrała przetarg na realizację hurtowni danych dla towarzystw ubezpieczeniowych FIAT Ubezpieczenia Życiowe S.A. i FIAT Ubezpieczenia Majątkowe S.A. Jest to kolejny duży projekt realizowany dla FIAT Ubezpieczenia. Wcześniej, w oparciu o koncepcję i wytyczne FIAT Ubezpieczenia, DCS zbudował dla tej firmy oparty na technologiach internetowych Centralny System Obsługi Ubezpieczeń (CSOU) umożliwiający agentom sprzedaż i obsługę polis ubezpieczeniowych online.

“Dotychczasowa współpraca z DCS nad realizacją CSOU przebiegała bez zastrzeżeń. W relacjach z FIAT Ubezpieczenia DCS potwierdził swój profesjonalizm w zakresie realizacji złożonych rozwiązań bazodanowych” – powiedział Tomasz Wilczek, dyrektor Działu Informatyki w obydwu towarzystwach FIAT Ubezpieczenia.
Zgodnie z założeniami procesu informatyzacji towarzystw FIAT Ubezpieczenia – w ramach zawartych umów DCS opracuje i wdroży hurtownie danych, które umożliwią kompleksową analizę informacji przechowywanych w Centralnym Systemie Obsługi Ubezpieczeń.

Wszystkie prace związane z realizacją tych hurtowni danych ukończone mają zostać przed końcem 2003 r.

http://www.dcs.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Online #16
02.03.2021
Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry