Debata wyborcza w Second Life

17 października w Second Krakow odbędzie się debata kandydatów do Sejmu RP, w której udział wezmą Radny Miasta Krakowa Mirosław Gilarski, startujący z krakowskiej listy PiS, oraz Łukasz Foltyn, twórca Gadu-Gadu, startujący z warszawskiej listy PSL.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00 w biurze Mirosława Gilarskiego (Pierwszego Polskiego Polityka w SL) obok wirtualnego Kościoła Mariackiego.

Celem debaty jest dyskusja programowa pomiędzy politykami prezentującymi odmienne poglądy polityczne, mającymi inną wizję tego, jakie zmiany należy w Polsce wprowadzić. To, co łączy obu kandydatów, to aktywne wykorzystanie internetu – Łukasz Foltyn stworzył popularny komunikator Gadu-Gadu, a Mirosław Gilarski jako pierwszy w Polsce wykorzystał SL w swojej kampanii parlamentarnej.

Debata wyborcza w Second Life 1

W toku tegorocznej kampanii ilość debat pomiędzy różnymi kandydatami, nie tylko liderami partyjnymi, jest wyjątkowo duża. Nowatorska forma i miejsce debaty ma sprawić, w opinii uczestników, że spotkanie będzie przebiegało bez ograniczeń, jakie nakłada telewizja, a w drugiej części z aktywnym udziałem publiczności, na której pytania Gilarski oraz Foltyn będą starali się wyczerpująco odpowiedzieć.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry