Dedykowany systemu CRM7 dla firm transportowych

Opublikowano: 6 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma more7 Polska wykorzystując doświadczenie zdobyte w trakcie wdrożeń dedykowanego systemu CRM7 w takich firmach jak;Raben Logistics Sp. z o.o., JAS-FBG S.A. czy TiS Grześkowiak Sp. z o.o., oferuje kompletne i dedykowane rozwiązanie informatyczne do zarządzania relacjami z klientami – system CRM7.

CRM7 to jedyne na polskim rynku narzędzie do zarządzania działaniami handlowymi i marketingowymi dostosowane m.in. dla firm z branży transportowej, logistycznej i spedycyjnej. System został nagrodzony tytułem najlepszego linuksowego produktu roku 2003! Do dnia 30 czerwca br. more7 Polska prowadzi kampanię promocyjną sprzedaży systemu CRM7 dla firm z branży transportowej, logistycznej i spedycyjnej.

Więcej informacji o promocji i konkursie, w którym do wygrania jest wielofunkcyjny komputer przenośny typu palmtop HP iPAQ. na stronach more7.pl.

http://www.more7.pl

Sylwester KozakDedykowany systemu CRM7 dla firm transportowych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.