DIALOG świadczy usługi miedzynarodowe

“Rezygnacja z usług Telekomunikacji Polskiej była możliwa dzięki zniesieniu jej monopolu na mocy ustawy Prawo Telekomunikacyjne” – mówi Katarzyna Muszkat, prezes zarządu Telefonii Dialog. W obszarze terminowania (zakańczania) ruchu za granicą Dialog współpracuje z kilkoma operatorami – trwają rozmowy z kolejnymi. Abonenci Dialogu nie odczuwają zmiany sposobu realizowania połączeń międzynarodowych przez Dialog – sposób wybierania numeru (bez prefiksu) oraz ceny połączeń nie uległy zmianie.

“Usamodzielnienie się Dialogu w tym obszarze usług pozwoli na zbudowanie oferty taryfowej niezależnej od TP SA, o wysokich standardach jakościowych, elastycznej, dostosowanej do potrzeb naszych klientów” – dodaje prezes zarządu.
Na razie z usług Dialogu mogą korzystać tylko jego klienci. Trwają prace nad ofertą usług międzynarodowych dla innych abonentów krajowych oraz terminowania ruchu z zagranicy do kraju.

Od 15 listopada 2001 roku abonenci Dialogu mogą korzystać z usługi Oszczędnych Rozmów Internetowych realizowanych w oparciu o technologię VoIP, płacąc za połączenia międzynarodowe nawet do 45 procent mniej. Aby prowadzić Oszczędne Rozmowy Internetowe nie trzeba podpisywać osobnej umowy,a do uzyskania połączenia wystarczy zwykły telefon. Decyzję o skorzystaniu z usługi abonent podejmuje każdorazowo przed każdym połączeniem poprzez wybranie prefiksu 00.

http://www.dialog.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry