Digital Frontier: rusza kolejny sezon polskiej szkoły tworzenia gier

Rozpoczęła się rekrutacja na kolejny sezon szkoły tworzenia gier – Digital Frontier. Gamedevu uczyć mają przedstawiciele najważniejszych polskich firm z branży gier.

Digital Frontier jest płatnym, dziewięciomiesięcznym kursem weekendowym odbywającym się w Warszawie, skierowanym do osób, które chcą pracować w branży gier komputerowych albo założyć własną firmę i tworzyć swoje gry. Na kursie słuchacze poznają między innymi takie zagadnienia jak historia gier, prowadzenie projektu, promocja i sprzedaż, finansowanie, tworzenie poziomów, dźwięku i grafiki.

digital_frontier_sala

Wyróżnikiem projektu ma być udział najlepszych w Polsce ludzi z branży gamedevu, reprezentantów takich firm, jak CDP Red, Techland, Vivid Games, One-2-Tribe, Ars Thanea Games. Nowością w tym sezonie jest zaś rejestracja kursów na wideo – jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się na danym wykładzie osobiście, będzie mógł obejrzeć go później online.

Opłata za miesiąc kursu (dwa weekendowe spotkania po osiem godzin każde) to 650 zł netto. Przy płatności za całość kursu obowiązuje zniżka 15 proc.

Więcej informacji znaleźć można na stronie digitalfrontier.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top