Digital Frontier: rusza kolejny sezon polskiej szkoły tworzenia gier

Rozpoczęła się rekrutacja na kolejny sezon szkoły tworzenia gier – Digital Frontier. Gamedevu uczyć mają przedstawiciele najważniejszych polskich firm z branży gier.

Digital Frontier jest płatnym, dziewięciomiesięcznym kursem weekendowym odbywającym się w Warszawie, skierowanym do osób, które chcą pracować w branży gier komputerowych albo założyć własną firmę i tworzyć swoje gry. Na kursie słuchacze poznają między innymi takie zagadnienia jak historia gier, prowadzenie projektu, promocja i sprzedaż, finansowanie, tworzenie poziomów, dźwięku i grafiki.

digital_frontier_sala

Wyróżnikiem projektu ma być udział najlepszych w Polsce ludzi z branży gamedevu, reprezentantów takich firm, jak CDP Red, Techland, Vivid Games, One-2-Tribe, Ars Thanea Games. Nowością w tym sezonie jest zaś rejestracja kursów na wideo – jeśli ktoś nie będzie mógł pojawić się na danym wykładzie osobiście, będzie mógł obejrzeć go później online.

Opłata za miesiąc kursu (dwa weekendowe spotkania po osiem godzin każde) to 650 zł netto. Przy płatności za całość kursu obowiązuje zniżka 15 proc.

Więcej informacji znaleźć można na stronie digitalfrontier.pl.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry