DlaZdrowia.pl coraz bardziej popularne

Serwis dlazdrowia.pl jest wortalem poświęconym promowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia. Dostarczamy informacji z takich dziedzin jak: uroda, medycyna, dietetyka, sport, wypoczynek, farmacja. Aktywizujemy i edukujemy internautów poprzez organizację wydarzeń, konkursów oraz dostarczanie informacji na temat wszystkiego, co dla zdrowia jest najważniejsze.

Serwis co miesiąc organizuje wydarzenia interaktywne, które zrzeszają szeroką grupę odbiorców. Każde WYDARZENIE realizowane przez nas jest oryginalnym produktem serwisu dlazdrowia.pl , który pozwala na zasadzie kreowanej rzeczywistości i przebiegu zdarzeń tematycznie związanych z profilem lub produktami danej firmy, prowadzić efektywne działania promocyjne.

Oglądalność serwisu od początku funkcjonowania stale rośnie i wynosi średnio 100 tys. odsłon strony głównej w okresie miesięcznym. Dynamikę przyrostu użytkowników serwisu i liczby odsłon witryny, osiągnęliśmy dzięki kreatywnym pomysłom promującym zdrowie i urodę. Jednym z jest Wydarzenie- oryginalny produkt oparty o zasady realisty show

Strony dlazdrowia.pl zostały utworzone w czerwcu 2000 roku, właścicielem ich jest firma WW idea Sp. z o.o.

http://www.dlazdrowia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top