Dni Marketingu Sportowego z Piar.pl

Opublikowano: 8 listopada 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Vortal Piar.pl dołączył do grona patronów medialnych Dni Marketingu Sportowego (DMS). Gościem specjalnym największego wydarzenia w branży będzie w tym roku Złota Medalistka z Aten – Otylia Jędrzejczak. W tym roku po raz pierwszy zostaną wręczone statuetki DeMeS

w trzech kategoriach: sponsor sportu 2004, sportowe wydarzenie 2004 i sportowy wizerunek 2004. Wyniki pierwszego etapu konkursu będzie można poznać już w najbliższy poniedziałek podczas konferencji prasowej na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Obszerna relacja

z Dni Marketingu Sportowego znajdzie się na stronach vortalu Piar.pl.

DMS to forum debaty o możliwościach rozwoju sportu w Polsce. Celem organizatorów jest pokazanie jak wielkie możliwości niesie ze sobą marketing sportowy i jak pozytywnie może on wpłynąć na oblicze polskiego sportu. Imprezę uświetnią takie sławy, jak Otylia Jędrzejczak,

Krzysztof Hołowczyc i Czesław Lange. Prelekcje wygłoszą specjaliści ds. mareketingu, sponsoringu, osoby związane z działalnością PR oraz przedstawiciele mediów krajowych.

– Tegoroczna impreza organizowana jest z dużym rozmachem. Zaprosiliśmy do współpracy gwiazdy sportu, znawców dziedziny, praktyków i teoretyków branży. Teraz pozostaje nam zaprosić wszystkich tych, dla których sport, a zwłaszcza marketing sportowy, również stanowi treść życia – powiedział Piotr Jardanowski, organizator DMS.

Nowością imprezy będzie rozdanie Statuetek DeMes 2004.  O wyborze finalistów  konkursu zadecydują głosy osób oddane w internetowej ankiecie. Można ją uzupełnić na oficjalnej stronie konferencji http:/www.ae.poznan.pl/dms. Laureata w każdej z trzech kategorii wyłoni ostatecznie Komisja Nagrody DeMeS. Wstępne wyniki poznamy podczas konferencji prasowej już w najbliższy poniedziałek o godz. 14.00 na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Organizacji 'Dni Marketingu Sportowego' podjęło się po raz trzeci Zrzeszenie Studentów AE w Poznaniu oraz Akademicki Związek Sportowy AE. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: Prezes Polskiej Konfederacji Sportu – Andrzej Kraśnicki, Rektor AE w Poznaniu – prof. dr hab. Witold Jurek oraz prof. dr hab. Henryk Mruk. Impreza odbędzie się na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu w dniach 24-26 listopada.

http://www.piar.pl

Sylwester KozakDni Marketingu Sportowego z Piar.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.