Do Czech i na Słowację z VTrip.pl

Polacy bardzo chętnie wypoczywają w Czechach i na Słowacji. Cenią sobie tamtejsze stoki narciarskie, baseny termalne, czy górskie szlaki. Z myślą o tych upodobaniach portal turystyczny VTrip.pl wprowadził nową usługę – zaawansowaną wyszukiwarkę i system rezerwacji miejsc noclegowych u naszych południowych sąsiadów.

Wprowadzona usługa to wspólne przedsięwzięcie portalu i naszego słowackiego partnera Limba SK – twórcę jednego z największych systemów rezerwacji noclegów na Słowacji. Nasz wybór padł na południowych sąsiadów Polski, ponieważ od kilku lat obserwujemy wśród rodaków rosnące zainteresowanie wyjazdami właśnie do tych krajów – mówi Piotr Kluczewski z portalu VTrip.pl

Opisywana oferta portalu turystycznego Vtrip.pl – kwatery.vtrip.pl – kierowana jest przede wszystkim do osób, które lubią same zorganizować sobie wypoczynek; poszukać miejsc noclegowych, dokonać rezerwacji, zatroszczyć się o transport itp. Sądzimy, że nasza nowa usługa stanie się doskonałym do tego narzędziem – dodaje Piotr Kluczewski.

W bazie znajduje się prawie 2000 miejsc noclegowych na Słowacji i ponad 1000 w Czechach. Obejmują one zakwaterowanie w hotelach, pensjonatach, kwaterach prywatnych i bardzo popularnych ‘chatach’ – odpowiednikach polskich kampingów.

http://kwatery.vtrip.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry