Do Monako za 1 grosz z IPFON

Już w najbliższą niedzielę, 27 maja, użytkownicy IPFON będą mogli dzwonić do Monako za 1 grosz. Promocja jest związana ze startami Roberta Kubicy i obejmuje te państwa, w których odbywają się wyścigi Formuły 1.
Po bardzo udanym ostatnim występie Roberta Kubicy w Hiszpanii, gdzie zajął wysokie czwarte miejsce, wzmagamy nasz doping i mamy nadzieję na jeszcze lepszy wynik. W dniu, w którym wystąpi polski kierowca, rozmowy z sieci IPFON na numery stacjonarne w Monako będą w cenie 1 grosz netto za minutę połączenia (normalna opłata na połączenia do Monako to 28 groszy netto za minutę).

Księstwo Monako leży nad Morzem Śródziemnym i z trzech stron otacza je terytorium Francji. Rozmowy w IPFON za 1 grosza do Monako to świetna okazja, by prawie za darmo porozmawiać z rodziną czy znajomymi, mieszkającymi na stałe czy  przebywającymi na urlopie w Monako i przy okazji podzielić się wrażeniami z występu Roberta Kubicy.

Promocja IPFON obejmuje te państwa, w których odbywają się wyścigi Formuły 1. Po Monako, kolejny etap Formuły 1 odbędzie się 10 czerwca w Kanadzie. W tym dniu rozmowy z sieci IPFON na numery stacjonarne do Kanady także będą w cenie 1 grosza netto za minutę połączenia (normalna opłata na połączenia do Kanady to 13 groszy netto za minutę).

www.ipfon.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top