Dobra praca w pracuj.pl

Opublikowano: 20 stycznia 2008. Kategoria: Bez kategorii. Tagi:

„Szukaj pracy na dobrym portalu” – to hasło przewodnie nowej kampanii reklamowej portalu rekrutacyjnego Pracuj.pl, która rozpoczęła się dziś i potrwa do końca marca. Kampania obejmie stacje telewizyjne, radio, Internet oraz outdoor. Za strategię komunikacji, kreację spotu telewizyjnego oraz pozostałe elementy kampanii odpowiedzialna jest Agencja Reklamowa S4.
Celem kampanii jest umocnienie świadomości marki Pracuj.pl i utrzymanie pozycji lidera na rynku. Głównym elementem kampanii jest dwudziestosekundowy spot telewizyjny.

– Pracuj.pl wyróżnia się na rynku dużą ilością dobrych ofert pracy od wiarygodnych pracodawców – tłumaczy Maciej Noga, Marketing Director w Grupie Pracuj, która jest właścicielem portalu. – Spot przedstawia bohaterów, którzy borykają się z różnymi problemami w pracy – nadgodzinami, brakiem awansu czy urlopu. Tylko jeden z nich może pochwalić się satysfakcjonującą pracą. To kandydat, który znalazł zatrudnienie za pośrednictwem Pracuj.pl.

Spot będzie emitowany w TVP1, TVP2, TVP3, Polsacie, TV4, TVN, TVN24, TVN7, a także w 25 kanałach tematycznych. W ramach kampanii zaplanowano także outdoor mobilny (na autobusach i tramwajach) w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie oraz w Trójmieście i na Górnym Śląsku. Działania te będą wsparte spotami w 18 lokalnych stacjach radiowych.

Kampania „Szukaj pracy na dobrym portalu”, która potrwa do końca marca, będzie miała także swoją odsłonę internetową: zaplanowano kampanie bannerowe oraz e-mailingi.

Ze strony portalu Pracuj.pl za nadzór nad kampanią odpowiadają Maciej Noga – Marketing Director oraz Anna Szybiak – Marketing Manager w Grupie Pracuj. W Agencji Reklamowej S4 działania koordynują: Sylwia Zdulska – Group Account Manager, Agnieszka Warulik – Account Manager, Anna Jaroszyńska – Strategic Planner, Agnieszka Godlewska – Copywriter oraz Agnieszka Meder – Art Director.

Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Easymedia Sp. z o.o.

Hanna LaskowskaDobra praca w pracuj.pl

Podziel się!

O autorze

hania