DobreKupony.pl – kolejny serwis promujący tańsze zakupy

Wystartował serwis DobreKupony.pl na łamach którego będzie można znaleźć kody rabatowe upoważniające do tańszych zakupów.

pobraneObecnie w serwisie znajduje się około 100 sklepów, proces uzyskiwania kodu rabatowego jest zbliżony do innych serwisów działających w tym modelu i polega na “odkryciu” kodu i przekierowaniu na stronę sklepu. Ponadto użytkownicy mogą oceniać jakość kodu rabatowego.

Serwis DobreKupony.pl powstał w lipcu 2013 roku. Witryna należy do grupy Oberst BV, założonej w 2010 roku. Grupa posiada analogiczne serwisy:  gutegutscheine.de w Niemczech, lareduction.fr we Francji oraz goedekortingscodes.nl w Holandii. W najbliższych miesiącach strony wystartują także we Włoszech i w Szwecji.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry