DobreKupony.pl – kolejny serwis promujący tańsze zakupy

Opublikowano: 19 sierpnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wystartował serwis DobreKupony.pl na łamach którego będzie można znaleźć kody rabatowe upoważniające do tańszych zakupów.

pobraneObecnie w serwisie znajduje się około 100 sklepów, proces uzyskiwania kodu rabatowego jest zbliżony do innych serwisów działających w tym modelu i polega na „odkryciu” kodu i przekierowaniu na stronę sklepu. Ponadto użytkownicy mogą oceniać jakość kodu rabatowego.

Serwis DobreKupony.pl powstał w lipcu 2013 roku. Witryna należy do grupy Oberst BV, założonej w 2010 roku. Grupa posiada analogiczne serwisy:  gutegutscheine.de w Niemczech, lareduction.fr we Francji oraz goedekortingscodes.nl w Holandii. W najbliższych miesiącach strony wystartują także we Włoszech i w Szwecji.

Sylwester KozakDobreKupony.pl – kolejny serwis promujący tańsze zakupy

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.