Dobroteka nowym klientem PoProstu.Net

Opublikowano: 20 sierpnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Dobroteka, nowoczesny salon meblowy z Dobrodzienia, rozpoczął współpracę z Agencją Mediów Społecznościowych PoProstu.Net.

Agencja mediów społecznościowych PoProstu.Net, wchodząca w skład Grupy AMP Media, będzie odpowiedzialna za opracowanie i realizację strategii obecności firmy Dobroteka w mediach społecznościowych. W szczególności jej działania skoncentrują się na kreowaniu wizerunku Dobroteki w social media, tworzeniu aplikacji, organizacji eventów oraz prowadzeniu fanpage’ów. Powyższe działania realizowane będą na najpopularniejszych portalach: Facebook, Pinterest, Twitter i YouTube.

Dobroteka nowym klientem PoProstu.Net 1Celem komunikacji w social media jest edukacja rynku oraz zachęcenie do odwiedzin Dobroteki i uczestnictwa w licznych wydarzeniach organizowanych na terenie obiektu. Najważniejszym narzędziem jest profil na Facebooku, na którym pokazana jest Dobroteka od wewnątrz, dzięki czemu Fani mogą poznać działalność firmy i atrakcje, które oferuje. Działania dążą do stworzenia wizerunku firmy jako eksperta w dziedzinie meblarstwa i miejsca przyjaznego Klientom. Z kolei profil na portalu Pinterest będzie wizytówką firmy, gdzie użytkownicy znajdą bogatą galerię zdjęć z wnętrza Dobroteki i aranżacji przedstawiających oferowane produkty oraz fotorelacji z odbytych wydarzeń. Pozostałe kanały zostaną wykorzystane do promowania aktualnych przedsięwzięć.

Profile społecznościowe znajdują się na stronach:
Facebook.pl/dobroteka
Pinterest.pl/dobroteka
Twitter.pl/dobroteka
YouTube.pl/dobroteka

Informacja pochodzi od Partnera e-biznes.pl, firmy PoProstu.net.

Sylwester KozakDobroteka nowym klientem PoProstu.Net

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.