Dobry kwartał .EU

Eurid, operator rejestru .EU, opublikował najnowszą edycję raportu, z którego wynika, że liczba „europejskich” domen wzrosła w pierwszym kwartale roku o 6,1 proc.

Dobry kwartał .EU 1Liczba domen .EU wzrosła w pierwszym kwartale roku o 6,1 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2011 roku. To rekordowe osiągnięcie od trzeciego kwartału 2010 roku. Przybyło również 9 proc. nowych rejestracji tego typu nazw.

Największy roczny wzrost rejestracji zanotowano na Litwie (31 proc.). Na kolejnych miejscach uplasowały się Austria (22 proc.) i Słowacja (18 proc.). Więcej niż 10-proc. wzrost zanotowały ponadto Bułgaria, Czechy, Francja, Włochy, Malta, Polska i Słowenia.

Obecnie zarejestrowanych jest 3,59 mln nazw .EU. Poziom rejestracji wzrósł w 23 z 27 państw UE. Eurid chwali się również wysokim poziomem odnowień. W pierwszym kwartale roku sięgnął on poziomu 78-80 proc.

Pełny raport znaleźć można pod tym adresem.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry