Doda na Gadu-Gadu

Opublikowano: 6 lipca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

6 lipca wszystkim użytkownikom nowej wersji komunikatora Gadu-Gadu 7.7 na pocztę głosową nagra się DODA. Tak rozpocznie się największy głosowy konkurs w sieci.
naGłośniejszy konkurs w sieci pod znakiem Zielonej Słuchawki (6-20 lipca) będzie promował nowe możliwości rozmów głosowych w Gadu-Gadu 7.7. Więcej informacji: www.zielonasluchawka.pl

– Gadu-Gadu to nie tylko popularny sposób na rozmowy tekstowe, ale również komunikator głosowy, dzięki któremu możemy nawiązywać i odbierać bezpłatne połączenia głosowe, wykonywać rozmowy telefoniczne, Gadu-Gadu w najnowszej wersji zastępuje tradycyjny telefon – mówi Jarosław Rybus z Gadu-Gadu S.A.

– Nagranie przez samą Dodę wiadomości głosowych w Gadu-Gadu to dopiero początek większego projektu z elementem zaskoczenia. Niespodziankę w całej okazałości będzie można poznać w dniu premiery najnowszej płyty Dody, czyli już 27 lipca – mówi Agnieszka Gajzler, Manager ds. Promocji w Gadu-Gadu S.A.

– Dodam tylko, że tak niestandardowej akcji promocyjnej i specyfiki dotarcia nie powtórzy już nigdy nikt …;-) …poczekajcie do 27 lipca – dodaje Maja Sablewska, Manager Dody.

Abu dosłuchać wiadomość Dody wystarczy posiadać najnowszą wersję Gadu-Gadu 7.7 wyposażoną w rozmowy głosowe (do pobrania bezpłatnie ze strony gadu-gadu.pl) i otworzyć zakładkę telefonu, znajdziemy w niej pocztę głosową.

Sylwester KozakDoda na Gadu-Gadu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.