Dodatkowa ochrona pracy serwerów Kei.pl

W ostatnim czasie ciągłość pracy serwerów Kei.pl jest dodatkowo chroniona generatorem prądu przystosowanym do pracy podczas długich przerw w dostawie energii.
W świadczeniu usług hostingowych jednym z najważniejszych czynników jest zapewnienie stabilności pracy oraz ciągłego dostępu do zasobów. Nowo zainstalowany generator przeszedł już pomyślnie szereg testów, w których sprawdzano m.in. samoczynne uruchomienie w przypadku odcięcia zewnętrznego zasilania oraz poprawność współpracy z obsługiwanymi urządzeniami.

Zabezpieczenia tego typu stosowane są w miejscach gdzie ciągłość pracy jest absolutnym priorytetem tj. w szpitalach, dużych zakładach przemysłowych czy w systemach dbających o bezpieczeństwo instytucji finansowych.

„O wysokiej klasie hostingu decydują cztery elementy: wydajne serwery, szerokopasmowe łącza do kilku operatorów, doświadczeni administratorzy oraz bezpieczeństwo zasilania – mówi Wojciech Rzepka z Kei.pl – Zastosowane obecnie rozwiązania sytuują Kei.pl wśród liderów rynku”- dodaje.

Rozwijający się od kilku lat dynamicznie rynek usług związanych z hostingiem wymusza na jego uczestnikach stosowanie najwyższych standardów usług, których stabilne działanie jest często decydujące dla klientów dokonujących wyboru. Znamiennym jest fakt, iż w wyborze dostawcy tych usług coraz mniejszą rolę odgrywa cena. Niewielka przerwa w pracy serwisu, utrudniony dostęp do poczty czy problem z niedrożnym łączem mogą okazać się dla wielu klientów bardziej kosztowne niż potencjalna oszczędność dokonana przy wyborze oferty.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top