dogadamycie.pl – nowy miejsce do realizacji tłumaczeń online

Firma Brillant Partner, specjalizująca się w usługach tłumaczeń na żądanie, uruchomiła nowy serwis internetowy pozwalający na korzystanie z kompletnego zestawu usług translatorskich. dogadamycie.pl ma przyspieszać proces zamawiania tłumaczeń i wprowadzać szereg rynkowych nowości. 

Powstanie serwisu dogadamycie.pl oznacza kolejny etap rozwoju firmy Brillant Partner, która rozpoczęła realizację długookresowej strategii rozwoju zapowiedzianej wraz z zaangażowaniem nowego inwestora – Krystiana Stypuły. Celem spółki jest osiągnięcie pozycji lidera na rynku tłumaczeń online.

Nazwa „Dogadamy Cię” odwołuje się do kluczowej korzyści, jaką oferujemy czyli szybkich i precyzyjnych tłumaczeń, które pozwalają naszym klientom na łatwe porozumienie się ze swoimi rozmówcami. Naszymi klientami są przede wszystkim firmy, które kontaktują się z dostawcami czy partnerami handlowymi na wszystkich kontynentach w różnych językach. Usługi oferowane przez portal dogadamycie.pl to nie tylko tłumaczenie tekstu czy mowy ale poprawne zrozumienie przez obie strony sensu prowadzonej rozmowy. Serwis dogadamycie.pl to kolejny ale nie ostatni krok w rozwoju naszej działalności, w planach mamy dalsze poszerzanie oferty i udoskonalanie obecnych usług a także rozwijanie naszej bazy językowej – przekonuje Agnieszka Chmielewska prezes zarządu Brillant Partner.

dogadamycie

Impulsem do przebudowy dotychczasowego portalu była rosnąca popularność serwisu wśród użytkowników, którzy zwracali uwagę na konieczność zwiększenia przejrzystości i intuicyjności obsługi. Nowa struktura i funkcjonalność serwisu opierają się na obserwacji zachowań użytkowników, którzy przedstawili szereg sugestii dotyczących sprawności i wygody oraz konieczności wprowadzenia nowych usług. Uproszczona nawigacja ułatwiać ma i przyspieszać realizację zleceń, takich jak tłumaczenia e-maili, czatów, rozmów telefonicznych, na miejscu zdarzenia i pisemnych.

Nowością jest korzystanie z oferty bez potrzeby wcześniejszej rejestracji. Serwis został również opracowany z myślą o obsłudze na urządzeniach mobilnych. Wprowadzono także dodatkowe usprawnienia takie jak potwierdzenie e-mailowe dot. przyjęcia zamówienia czy informacja o jego zakończeniu oraz możliwość załączania kilku plików do wyceny usługi. W dogadamycie.pl dostępny jest także system bonusowy, który pozwala na zakup dowolnych usług tłumaczeniowych. Do tej pory klient mógł zapłacić tylko za konkretną usługę, teraz kwota może być dowolnie rozdysponowywana pomiędzy różne usługi. Dodatkowo klient może skorzystać z dostępnego na stronie kalkulatora, za pomocą którego sprawdzi z jakich usług może skorzystać dysponując daną kwotą.

Wraz ze startem nowego serwisu, Brillant Partner zapowiedział rozwój nowej usługi, która uzupełnia pakiet tłumaczeń „na żądanie”. Od września br. użytkownicy będą mogli zlecać tłumaczenia przez SMS, co pozwolić ma na łatwy i szybki kontakt z obcokrajowcami, czy to w celach służbowych czy prywatnych. Dzięki platformie, użytkownicy wysyłający tekst SMS-em otrzymają w ciągu kilku minut przetłumaczoną informację zwrotną na swój telefon komórkowy.

Wraz z rozwojem działalności, poszerzona została baza tłumaczy i wprowadzone nowe języki. Obecnie z firmą współpracuje 100 tłumaczy, którzy wykonują tłumaczenia w ponad 44 językach i 102 kombinacjach językowych. W ofercie pojawiły się między innymi translacje na azerski, islandzki, kazachski, turecki, uzbecki i koreański.

Stale poszerzamy bazę naszych tłumaczy a co za tym idzie liczbę dostępnych języków i kombinacji tłumaczeń. Usługi nie są realizowane tylko z i na język Polski ale także w wielu różnych kombinacjach, np. z macedońskiego na polski, bośniacki, chorwacki i serbski lub z węgierskiego na polski, angielski, czeski, francuski i słowacki – dodaje Agnieszka Chmielewska.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry