dogadamycie.pl wprowadza usługę tłumaczeń przez SMS-y

Firma Brillant Partner, oferująca usługi tłumaczeń online za pośrednictwem serwisu dogadamycie.pl, wprowadziła usługę tłumaczenia przez SMS. Przetłumaczona wiadomość trafiać ma na telefon użytkownika w ciągu 15 minut. 

dogadamycie_logoTłumaczenia przez SMS to propozycja dla osób, które chcą mieć szybki kontakt z obcokrajowcami, zarówno w celach służbowych, jak i prywatnych. Oferta uzupełnia dotychczasowe portfolio usług, oparte o tłumaczenia rozmów telefonicznych, e-maili i czatów.

Niezależnie od tego gdzie się znajdujemy, czy w podróży, czy na wakacjach zawsze mamy pod ręką telefon. Dzięki usłudze tłumaczenia przez SMS-y możemy błyskawicznie nawiązać kontakt z obcokrajowcami bez potrzeby rejestracji się na portalu. Krótka forma charakteryzująca SMS-y w zupełności wystarcza na przesłanie informacji z drogą dojazdu lub poinformowanie o aktualnych wynikach rozmów handlowych – przekonuje Agnieszka Chmielewska, prezes zarządu Brillant Partner.

Chcąc skorzystać z usługi należy przesłać SMS-a z wiadomością do tłumaczenia na numer telefonu 775550 i określić język tłumaczenia (EN, RU lub DE) oraz umieścić prefiks DOG na początku informacji. Wiadomość w wybranym języku zostanie odesłana na numer, z którego została zlecona. Koszt translacji to 6,15 zł brutto za 160 znaków w tym koszt przesłania wiadomości, a maksymalna długość wiadomości może wynieść 459 znaków bez polskich liter. Aby skorzystać z usługi, nie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem portalu. Maksymalny czas oczekiwania na realizację tłumaczenia nie przekraczać ma 15 minut. Płatność za tłumaczenie dokonywana jest przez SMS i doliczana do rachunku telefonicznego.

Zastosowana technologia oparta jest na integracji poprzez API z usługami SMS Receiver.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry