Dolnośląska Spółka Gazownictwa nowym klientem Marketplanet

Opublikowano: 5 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od września Marketplanet rozpoczął współpracę z Dolnośląską Spółką, Gazownictwa we Wrocławiu. Jest to jedna ze spółek dystrybucyjnych działająca w branży gazowniczej. Zawarta umowa dotyczy adaptacji, wdrożenia i utrzymania Portalu Informacji Przetargowej.

Platforma Informacji Przetargowej to system pozwalający na przeniesienie całościowej polityki zakupowej firmy w tym zakupów zgodnych z ustawą o zamówieniach publicznych do Internetu.

Zakres prac Marketplanet dla Dolnośląskiej Spółki Gazownictwa obejmuje:

Adaptację Portalu Informacji Przetargowej – czyli przystosowanie systemu do specyficznych potrzeb Dolnośląskiej Spółki Gazownictwa, w tym zapewnienie zgodności z regulacjami wewnętrznymi, stworzenie nowych funkcji i modyfikacja istniejących według specyfiki działalności spółki, stworzenie wymaganych raportów i zestawień.

Wdrożenie i uruchomienie – intergrację Portalu Informacji Przetargowej ze środowiskiem informatycznym spółki, zapewnienie zgodności i współpracy ze stosowanymi rozwiązaniami.

Utrzymanie Portalu Informacji Przetargowej czyli zapewnienie stałego nadzoru nad działaniem aplikacji oraz dalszego jej rozwoju na podstawie potrzeb zgłaszanych przez Dolnośląską Spółkę Gazownictwa

http://www.marketplanet.pl

Sylwester KozakDolnośląska Spółka Gazownictwa nowym klientem Marketplanet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.