Domain Meeting 2 – „domeniarze” spotykają się na szczycie

Opublikowano: 7 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Wielkimi krokami zbliża się druga w historii konferencja Domain Meeting, która zrzesza profesjonalne firmy oraz sympatyków branży domenowej z Polski i ze świata. Wydarzenie odbędzie się 22 lutego 2013 r. w hotelu Mercure we Wrocławiu.

Domain MeetingAktualna edycja konferencji Domain Meeting, podobnie jak przed rokiem, zgromadzi firmy zajmujące się rynkiem domen. W tym roku tematem przewodnim będą aspekty biznesowe oraz prawne, jakie towarzyszą zakupowi domen z rynku wtórnego, a także tematy związane z przyszłością domen i rejestrem .PL. Mile widziani są zarówno ci, którzy zajmują się zakupem i sprzedażą domen, ale także osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę w branży i chciałyby pozyskać wiele istotnych informacji na ten temat.

Na stronie głównej wydarzenia dostępna jest już agenda konferencji Domain Meeting 2. Jako prelegenci wystąpią między innymi Matthias Meyer-Schönherr oraz Patrycja Krol z firmy SEDO, którzy przedstawią temat pod nazwą „Boost your sales with Sedo´s strong Partner network. How Sedo MLS can help sellers and Registrars”. Ze strony firmy NASK będzie można wysłuchać Romana Malinowskiego, który przybliży temat „NASK o domenach”, a „Przyszłość wtórnego rynku domen w Polsce” przedstawi Michał Pleban z firmy AfterMarket.

Ważnym punktem konferencji będą warsztaty pod tytułem „Ochrona praw dysponenta nazwy domeny”, które poprowadzi Izabela Nowacka z firmy nazwa.pl. Warsztaty będą podzielone na dwie części i mają być okazją do poszerzenia wiedzy o formie ochrony praw jakie posiada dysponent nazwy domeny. Merytoryczną część wydarzenia zakończy panel dyskusyjny o nazwie „Walka o kropkę”. Organizatorzy przewidzieli także lunch, na którym zorganizowany zostanie konkurs „Połącz kropki”, a jego rozwiązanie przewidziane jest podczas pokonferencyjnego afterparty.

Organizatorem konferencji Domian Meeting 2 jest Brand Gravity, która we współpracy z takimi sponsorami jak: NASK, AfterMarket, NameDrive, nazwa.pl, Sedo, oraz OpenSRS. Nasza redakcja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Domian Meeting 2 to konferencja, na którą wstęp jest płatny. Opłata rejestracyjna wynosi 99 zł i wymagana jest wcześniejsza rejestracja, której można dokonać na stronie internetowej domainmeeting.pl/rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona.

Dawid ZarazińskiDomain Meeting 2 – „domeniarze” spotykają się na szczycie

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.