Domena .CO ma już rok

Opublikowano: 12 lipca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Światowa domena .CO przekroczyła niedawno 1 milion rejestracji. Z tej okazji serwis Domeny.pl wprowadził wielkie obniżki cen na zakup adresów z tą końcówką.
Domena .CO ma już rok 1Domenę .CO można zarejestrować już za 74,95 zł netto.

To zdecydowanie najlepsze ceny w Polsce. Możemy je zaproponować, dzięki dużemu udziałowi naszej firmy w rejestracji .CO. Powyższe ceny będą obowiązywały w lipcu więc warto szybko podjąć decyzję. – mówi Marcin Majerek, dyrektor ds. marketingu Domeny.pl.

Domena .CO obchodzi w lipcu 1. rocznicę funkcjonowania na światowym rynku. Jest też najszybciej rozwijającą się domeną w ostatnim czasie. Największy poziom zainteresowania zauważalny jest w Ameryce Północnej, gdzie zarejestrowanych jest około 50% adresów. Następne miejsce zajmuje Europa, do której mieszkańców należy co czwarta domena .CO.

Sylwester KozakDomena .CO ma już rok

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.