Domena .eu za darmo w nazwa.pl

Od 31 lipca Klienci nazwa.pl mogą skorzystać z nowej promocji „Domena .eu za darmo! Dobry krok w sieci”. To kolejna propozycja, która wzbogaca oferowany przez serwis wachlarz usług „za darmo”.

Adresy internetowe z rozszerzeniem .eu stają się coraz popularniejsze. Od momentu rozpoczęcia wolnej rejestracji (kwiecień 2006) jest ich już niemal 3 miliony. Tylko w Polsce zarejestrowanych jest ponad 162 tys. nazw w domenie .eu. Domeny europejskie mogą rejestrować wszystkie podmioty mające siedzibę na terenie Unii Europejskiej oraz osoby mieszkające na jej obszarze.W promocji „Domena .eu za darmo! Dobry krok w sieci” Klienci mogą zarejestrować i dysponować wybraną nazwą domeny z rozszerzeniem .eu, przez pierwszy okres abonamentowy bez ponoszenia kosztów.

Standardowa cena rejestracji domeny .eu na jeden rok wynosi 61 zł brutto. W promocji serwisu nazwa.pl cena ta została zredukowana do 0 zł.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry