Domenowa poprzedniczka Facebook’a na sprzedaż

Facebook nie schodzi z pierwszych stron gazet – tych papierowych i elektronicznych. W dużej mierze za sprawą premiery filmu „The Social Network”, pokazującego początki serwisu i przybliżającego postać jego założyciela, Mark’a Zuckerberg’a. Dla wszystkich fanów młodego miliardera mamy dobrą wiadomość – domena, w której działał jego pierwszy serwis jest na sprzedaż!

Domenowa poprzedniczka Facebook’a na sprzedaż 1Domena FaceMash.com została wystawiona na aukcji w serwisie Flippa. Sprzedawca przekonuje, że jest to pierwsza znana strona, którą Zuckerberg prowadził podczas studiów na Harvardzie.

To część internetowej historii – historii strony, której wpływ porównywać można jedynie do siły Google! – zachwala sprzedawca.

Obecny właściciel mówi, że strona zwykle przyciąga ok. 600 użytkowników miesięcznie, choć po tym jak jej nazwa została wspomniana w filmie „Social Network” statystyki wystrzeliły w górę i pozwoliły osiągnąć poziom tysiąca odwiedzin w dwa dni.

Aukcję można znaleźć pod tym adresem. Na razie zgłosiła się jedna osoba zainteresowana domeną, która chce zapłacić 10 tys. dolarów. Opcja „kup teraz” ustawiona została na poziomie 125 tys. dolarów.

Czy i ile bylibyście Państwo w stanie zapłacić za taką domenową ciekawostkę?

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top