Domeny .GA za darmo i dla każdego

Tak jak informowaliśmy w lipcu – Gabon udostępnił krajowe domeny za darmo.  Swoją nazwę .GA zdobyć może każdy zainteresowany, nie tylko obywatel afrykańskiej republiki. 

GA-domenaCo ważne, darmowa jest nie tylko rejestracja, ale także odnowienie. A odnawiać domeny można na okres od 1 do 12 miesięcy.

Do końca sierpnia trwał okres Landrush, wcześniej przeprowadzona została faza Sunrise dla właścicieli znaków handlowych. Z początkiem września przyszedł więc czas na okres ogólnej dostępności.

Gabon pracuje ciężko by stać się wiodącym centrum IT w Afryce. Oddając nasze domeny .GA za darmo możemy zachęcić przedsiębiorców i osoby indywidualne do tworzenia swej obecności w internecie w celu dywersyfikowania naszej ekonomii i promocji e-biznesu – przekonuje Cyriaque Kouma z Agence Nationale des Infrastructures Numériques et des Fréquences (ANINF), operatora końcówki .GA.

Darmowe domeny dostępne są na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”. ANINF szuka partnerów, którzy mogą pomóc w dystrybucji domen. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.my.ga.

Warto dodać, że jest też opcja płatna. Użytkownicy, którzy się na nią zdecydują otrzymają możliwość rejestracji domeny na okres do 10 lat, wpis whois, możliwość sprzedawania nazw oraz opcję automatycznych odnowień.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry