Domeny.pl atakuje rynek domen

Opublikowano: 3 lipca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od 1 lipca serwis Domeny.pl wprowadził nowy cennik na rejestrację domen. Ma to być, zdaniem przedstawicieli serwisu, atak na ceny domen w Polsce.
– Przez całe wakacje będzie możliwość rejestrowania domen już od 88 groszy. Polskie domeny – .pl – będą kosztowały 8.88 zł. To najniższe ceny na rynku – mówi Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl.

Wakacyjna obniżka cen jest drugiem etapem promocji na 10-lecie Domeny.pl. Serwis powstał w 1997 roku (najpierw jako Euroweb, później Domeny.com) i był jedną z pierwszych rodzimych firm rejestrujących domeny polskie oraz zagraniczne. Dzisiaj Domeny.pl jedną z największych firm hostingowych w Polsce, obsługującą kilkanaście tysięcy dużych i średnich przedsiębiorstw.

– Nasze letnie promocje są atakiem na rynek domen, a konkretnie na ich ceny. Wprowadzić jak najniższe ceny na domeny oraz serwery i równocześnie rozwijać usługi VIP jak np. rejestracje domen zagranicznych – to strategia naszej firmy na ten rok – przekonuje Marcin Majerek.

Sylwester KozakDomeny.pl atakuje rynek domen

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.