Domeny.pl płaci za domeny

Opublikowano: 6 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma Domeny.pl wprowadziła innowacyjną usługę – „Płacimy za domeny”, która ma być odpowiedzią na coraz agresywniejszą politykę cenową wśród rodzimych konkurentów.
W ramach usługi wystarczy zamówić minimum 3 domeny internetowe, a za jedną z nich zapłaci firma Domeny.pl. – Jest to pierwsza tego typu usługa. Jeszcze żaden polski rejestrator nie płacił klientom za rejestrowanie domen – mówi Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl. Jest to propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą w szybki i tani sposób zarejestrować większość domen z nazwami np. własnych firm. – Od kilku miesięcy obserwujemy, że firmy rejestrują na raz po kilka domen z własnymi nazwami. To zabezpieczenie na  przyszłość – przekonuje Arkadiusz Szczurowski z Domeny.pl.

Wraz z „Płaceniem za domeny” krakowska spółka wprowadziła obniżki cen na domeny. Najtańsza kosztuje obecnie 4.99 zł. – Różnego typu promocje rozpędzą jeszcze bardziej i tak już bardzo dynamiczny polski rynek internetowy. Szacujemy, że w ciągu najbliższych kilku, kilkunastu dni zarejestrujemy kilkaset domen polskich, globalnych i unijnych – opowiada Marcin Majerek.

www.domeny.pl

Hanna LaskowskaDomeny.pl płaci za domeny

Podziel się!

O autorze

hania