Domeny.pl płaci za domeny

Firma Domeny.pl wprowadziła innowacyjną usługę – “Płacimy za domeny”, która ma być odpowiedzią na coraz agresywniejszą politykę cenową wśród rodzimych konkurentów.
W ramach usługi wystarczy zamówić minimum 3 domeny internetowe, a za jedną z nich zapłaci firma Domeny.pl. – Jest to pierwsza tego typu usługa. Jeszcze żaden polski rejestrator nie płacił klientom za rejestrowanie domen – mówi Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl. Jest to propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą w szybki i tani sposób zarejestrować większość domen z nazwami np. własnych firm. – Od kilku miesięcy obserwujemy, że firmy rejestrują na raz po kilka domen z własnymi nazwami. To zabezpieczenie na  przyszłość – przekonuje Arkadiusz Szczurowski z Domeny.pl.

Wraz z “Płaceniem za domeny” krakowska spółka wprowadziła obniżki cen na domeny. Najtańsza kosztuje obecnie 4.99 zł. – Różnego typu promocje rozpędzą jeszcze bardziej i tak już bardzo dynamiczny polski rynek internetowy. Szacujemy, że w ciągu najbliższych kilku, kilkunastu dni zarejestrujemy kilkaset domen polskich, globalnych i unijnych – opowiada Marcin Majerek.

www.domeny.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry