Domeny.pl z Delta Travel

Serwis Domeny.pl rozpoczął współpracę promocyjną z jednym z największych polskich biur podróży – Delta Travel.
Współpraca dotyczy kampanii promocyjnej zorganizowanej z okazji 10-lecia Domeny.pl. W jej ramach krakowska firma hostingowa przygotowała dla swoich klientów loterię, w której nagrodą jest wycieczka do Hiszpanii i 10-dniowy pobyt w 3-gwiazdkowym hotelu. – Loteria to kolejny prezent dla naszych klientów z okazji 10-lecia serwisu. To pierwsza wspólna akcja promocyjna firmy hostingowej i biura podróży w Polsce – mówi Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl. Udział w loterii biorą wszyscy klienci Domeny.pl, którzy zrobią zakupy za kwotę minimum 150 zł. Wielokrotność tej kwoty zwiększa szanse na wygraną.

– Partnerów do współpracy wybieramy bardzo starannie, ze względu na naszą historię rozpoczętą w 1991 roku. Tym chętniej wspieramy 10 rocznicę firmy Domeny.pl – przekonuje Marzena Olszowska, Prezes Zarządu Delta Travel.

Serwis Domeny.pl powstał w kwietniu 1997 r. (najpierw jako Euroweb, później Domeny.com). Był jedną z pierwszych rodzimych firm rejestrujących domeny polskie oraz zagraniczne. Delta Travel to jedno z najstarszych polskich biur podróży (powstało w 1991 r.). Jest członkiem i współzałożycielem Krakowskiej Izby Turystyki.

www.domeny.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry