Domeny wskazują na integrację Dropboxa z Google Docs?

Opublikowano: 1 września 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Czyżby popularny Dropbox miał się oficjalnie zintegrować z Google Docs? Jeśli wierzyć zarejestrowanym przez firmę domenom to wiele na to wskazuje.

W rękach Dropbox Inc., firmy udostępniającej przestrzeń dyskową, znalazły się takie domeny jak DropboxDocs.com, DropboxDocs.net i DropboxDocs.org, zarejestrowane w MarkMonitor, donosi Fusible.

Domeny wskazują na integrację Dropboxa z Google Docs? 1Owszem, istnieją już produkty, które umożliwiają synchronizację Google Docs i Dropboxa (jak Cloudhq), ale brakuje oficjalnego wsparcia i prostego rozwiązania tej kwestii, o którą prosi wielu użytkowników.

Wymienione wyżej domeny bezpośrednio wskazują na Dropbox Inc. jako właściciela. Ale serwis Fusible informuje również o innych zarejestrowanych w tej samej firmie nazwach, które mogą zostać wykorzystane w kampanii promocyjnej Dropboxa. Nazwy wykorzystują hasło „Files are Dead”, które mogą odnosić się do twierdzenia, że jedyną rzeczą jaka może zabić Dropboxa jest śmierć koncepcji plików. Są wśród nich arefilesdead.com, arefilesdead.net, filesaredead.com i filesaredead.net.

aznews.plDomeny wskazują na integrację Dropboxa z Google Docs?

Podziel się!

O autorze

aznews.pl

Serwis AZnews.pl przedstawia najważniejsze informacje z branży domenowej. Znaleźć tam można bieżące informacje, raporty i zestawienia sprzedaży.