Domeny za grosze nie zawsze są tanie

2BE.PL postanowiło iść pod prąd trendom panującym wśród rejestratorów domen internetowych. Nowa oferta „Domeny za grosze nie zawsze są tanie” będzie obowiązywać od początku 2008 roku, jednakże 2BE.PL już teraz umożliwia swoim klientom rezerwację domen według przyszłorocznego cennika. Zarezerwowane w ten sposób adresy będą rejestrowane od 2 stycznia.
Firma postanowiła nie ścigać się  w dumpingowych cenach z konkurencją twierdząc, że oferowanie klientom domen za złotówkę, lub nawet za kilka groszy, powoduje sytuację, w której rejestrator musi dopłacać do każdego adresu kilkanaście złotych. A efektem tego jest wprowadzenie zapisów regulaminowych wymuszających płacenie abonamentu danej firmie przez 2 lub 3 lata. W kolejnych okresach opłata ta wynosi zwykle około 100 zł, gdyż rejestratorzy rekompensują sobie w ten sposób straty, poniesione podczas sprzedaży domeny za symboliczną złotówkę.

„Chcieliśmy zaprezentować naszym klientom jasne i czytelne zasady, bez kruczków i niedomówień, jakich często pełno w najprzeróżniejszych regulaminach” – mówi Katarzyna Gruszecka, specjalista ds. rozwoju produktu w 2BE.PL – „Wierzymy, że nasza oferta, na którą składają się m.in. bardzo niskie ceny odnowień domen po pierwszym roku, będzie wystarczająca by zachęcić klientów do zostania w 2BE.PL. Jednakże nie chcemy wiązać im rąk żadnymi regulaminowymi „haczykami” i pozostawiamy całkowitą wolność wyboru.”

Oferta 2BE.PL to propozycja skierowana do klientów zainteresowanych dłuższą ekspansją w Internecie, dla których ważne są wynikające z tego długofalowe oszczędności.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry