Dominik Czarnota nowym prezesem Naszej Klasy

Dominik Czarnota przejmuje obowiązki prezesa spółki prowadzącej największy portal społecznościowy w Polsce. Czarnota zastąpi Arkadiusza Pernala, który pełnił tę funkcję od początku 2009 roku.

Pernal z serwisem związany był od początku jego istnienia, do momentu objęcia prezesury pełnił funkcję członka zarządu Naszej Klasy sp. z o.o. Czarnota dołączył do projektu we wrześniu 2008, od zeszłego roku był pełnomocnikiem zarządu ds. przychodów.

„Zostając prezesem Naszej Klasy miałem dwa podstawowe cele – uzupełnić  struktury dynamicznie rozwijającej się firmy oraz przekształcić start-up w stabilny biznes internetowy.  Oba te cele spełniłem. Przekazuję Dominikowi kompletną, zyskowną organizację prowadzącą serwis z jednym z najwyższych wskaźników zaangażowania Użytkowników. Dla mnie osobiście, po blisko 5 latach intensywnej pracy dla NK, przyszedł czas na zmiany, na zmierzenie się z nowymi wyzwaniami. Życzę Dominikowi wszelkiej pomyślności i jestem przekonany, że potencjał, który przekazuję, będzie sukcesywnie przekuwał w długoterminowe korzyści zarówno dla firmy, jak i Użytkowników nk.pl” – komentuje swoją decyzję Arkadiusz Pernal.
Dominik Czarnota nowym prezesem Naszej Klasy 1
Nasza Klasa pod rządami Czarnoty będzie kontynuowała i rozwijała dotychczasową strategię obecności na rynku internetowym. Nowy prezes skupi się na umacnianiu NK na pozycji lidera segmentu  społecznościowego w Polsce oraz na tworzeniu nowych źródeł przychodu dla firmy.

„Nie ukrywam, że przejęcie od Arka prowadzenia Naszej Klasy jest dla mnie wielkim wyzwaniem, niemniej wyzwaniem bardzo mobilizującym. Plany NK są ambitne i dalekosiężne, dołożę wszelkich starań, by z sukcesem je zrealizować. Cieszy mnie fakt, że będę mógł działać wspólnie z zespołem ponad 200 niezwykle zaangażowanych w NK osób” – zapowiada Dominik Czarnota, nowy prezes Naszej Klasy.

Struktura właścicielska firmy nie ulega zmianom. Formalne potwierdzenie nowego stanu dokona się w  maju. Oprócz Czarnoty spółkę, jak dotychczas, będzie reprezentował Marcin Chruszczyński, członek zarządu i szef operacyjny Naszej Klasy.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry