Domodi odświeża się na drugie urodziny

Opublikowano: 29 października 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis e-commerce z elementami społecznościowymi w całości poświęcony zagadnieniom mody, który w tym roku obchodzi drugie urodziny, uległ metamorfozie, prezentując czytelnikom odświeżoną wersję.

Kluczowe zmiany poczynione zostały na stronie głównej Domodi.pl. Szeroki slider ze zdjęciami stylizacji użytkowniczek zastąpił dotychczasowy układ strony. Wyeksponowane zostały także: wyszukiwarka, sekcja konkursowa oraz boczna szpalta, prezentująca wyróżnione marki współpracujące z serwisem.

domodi

Jak przekonują twórcy serwisu, nowy layout został zaprojektowany z myślą o jeszcze lepszym eksponowaniu prac użytkowniczek. Nowością jest także widoczny dla wszystkich użytkowników ranking popularności, który wprowadzać ma do serwisu element grywalizacji.

Celem zmian jest przede wszystkim aspekt estetyczny: aktualna wersja graficzna serwisu jest bardziej przejrzysta i intuicyjna, co znacznie ułatwi użytkownikom korzystanie z wszystkich funkcjonalności serwisu, przekonują autorzy projektu.

Domodi.pl to serwis e-commerce dedykowany kategorii Moda. Domodi to także serwis skupiający społeczność blogerów modowych, stylistów i osoby interesujące się modą.

Dawid ZarazińskiDomodi odświeża się na drugie urodziny

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.